Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmnie

Wigilia w Klubiku Seniora

W ubiegły czwartek tj. 14.12.2017r w Centrum Zapobiegania Wykluczeniu Społecznemu w Chełmnie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zorganizował uroczyste spotkanie Wigilijne dla Seniorów. Uczestników Klubiku Seniora ugoszczono skromnym poczęstunkiem podczas, którego mieli przyjemność uczestniczyć w Jasełkach przygotowanych przez dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz wysłuchać koncertu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia z Chełmna.

Szczególne podziękowania składamy uczniom Szkoły Podstawowej Nr 1 i ich wychowawcom p. Ewie Modrzyńskiej, p. Joannie Osińskiej i p. Dorocie Stańczyc. Podziękowania również kierujemy do uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej i nauczycieli p. Doroty Wezner. p. Magdaleny Sikorskiej i p. Grzegorza Sikorskiego.

Państwa otwarte serca na potrzeby innych sprawiło, że osoby starsze czują, że w trudnych dla nich czasem momentach życia mogą liczyć na bezinteresowną pomoc innych.

Dzięki Państwa otwartości i chęci niesienia radości innym, możliwa jest realizacja naszych celów na rzecz osób potrzebujących wsparcia. Dziękujemy za pomoc, dobre serce i ofiarność.

 

Wigilia

Utworzono dnia 21.12.2017, 21:17

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny