Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmnie

Szlachetna Paczka

ZBIERAMY WSPÓLNĄ „SZLACHETNĄ PACZKĘ”

Szanowni Państwo!

 

 Trwa projekt „Szlachetna Paczka”. W całej Polsce pomoc otrzyma ponad 19 tys. potrzebujących rodzin. Również w naszym mieście  są rodziny,  które czekają na swoich Darczyńców.

 

Zachęcamy – przyłącz się do nas! Samodzielne przygotowanie pomocy to niełatwe zadanie, dlatego zapraszamy wszystkich  do akcji „SZLACHETNA PACZKA ”. Razem – możemy więcej! Przyłącz się do nas i wspólnie pomóżmy jednej z rodzin, która wciąż czeka na pomoc .

 

Jak pomóc? Wystarczy przynieść dowolne, DŁUGOTERMINOWE artykuły spożywcze (np. margaryna, mąka, cukier,  olej, warzywa i owoce w puszkach, słodycze itd.) lub art. chemiczne (proszek do prania, płyn do płukania, szampon, dezodorant, mydło, płyn pod prysznic, pampersy 4)  zabawki dla dziewczynek (lalka mówiąca), koce, pościele, ręczniki lub przekazać  fundusze na zakupu niezbędnych dla rodziny artykułów.

 

Jeśli każdy z nas podaruje do naszej wspólnej paczki choć jedną rzecz – razem uzbieramy wspaniałą pomoc! Każdy z nas ma coś, co może się przydać!

 

Proszę o przekazanie darów do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chełmnie, ul.Gen.J.Hallera 11 do dnia 5 grudnia br. 

 

Kontakt: Eliza Rokita,  tel. 504 082 287.

 DZIĘKUJĘ

 

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny